ایستگاه زبان

5 راه برای تقویت زبان انگلیسی

5 راه برای تقویت زبان انگلیسی

تقویت زبان انگلیسی به صورت خود آموز می‌تواند یک چالش باشد اما ممکن است. روش‌هایی وجود دارد که می‌توانید مهارت‌های خواندن، نوشتن، گوش دادن و گفتار را بهبود ببخشید حتی اگر کسی در اطراف شما وجود ندارد که به شما در تمرین کمک کند. یک معلم زبان انگلیسی، نکات خود را در مورد 5 راه برای تقویت زبان انگلیسی با شما به اشتراک گذاشته است :

1. برچسب‌ها را در اطراف خانه خود قرار دهید.

حفظ کردن بخشی از یادگیری زبان انگلیسی است، چه گرامر باشد چه واژگان. حفظ کردن نیز می‌تواند سخت و کسل کننده باشد، بنابراین او راه حل‌های خلاقانه زیادی برای دانشجویان دارد :

به همه چیز در خانه خود برچسب بزنید.

 

هر وقت آن شی را با کلمه مرتبط می‌کنید، به احتمال زیاد آن را به یاد می‌آورید. انگلیسی چندین قانون دستور زبان دارد که به خاطر سپردن آنها برای دانشجویان دشوار است. می‌توانید آنها را در مکانی قرار دهید که زمان زیادی را در آن صرف می‌کنید مانند حمام یا اتاق خواب خود، تا بتوانید آن قوانین را به خود یادآوری کنید یادگیری یک چیز است و حفظ کردن آن یک چیز دیگر.

 

5 راه برای تقویت زبان انگلیسی

 

2. یک وبلاگ برای تقویت زبان انگلیسی راه اندازی کنید.

راه اندازی یک وبلاگ یا ژورنال آنلاین می‌تواند روشی ساده و رایگان برای رشد مهارت نوشتن شما باشد. شاید شروع با چند عکس و زیرنویس کردن آنها مناسب باشد. بعد از اینکه با کارهای کوچک نوشتن مانند زیرنویس راحت شدید، می‌توانید به جملات و سپس امیدوارم پاراگراف‌ها بروید.

او همچنین پیشنهاد می کند که روش‌هایی برای تصحیح یا ویرایش نوشتن خود پیدا کنید: برای مثال از سایت ها تصحیح متن یا نرم افزار word استفاده نمایید.

5 راه برای تقویت زبان انگلیسی

3. تنظیمات تلفن خود را تغییر دهید.

همه ما روزانه چندین بار از تلفن‌ها و سایر دستگاه‌‎های خود مانند لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده می‌کنیم. او به دانشجویان توصیه می‌کند تنظیمات پیش فرض زبان را در دستگاه‌های مختلف و برنامه‌های آنها به انگلیسی تغییر دهند. این کار شما را مجبور می‌کند که تمام وقت به زبان انگلیسی فکر کنید. این به تقویت زبان انگلیسی شما کمک شایانی می‌کند.

5 راه برای تقویت زبان انگلیسی

4. با علاقه بخوانید.

خواندن یک مهارت مهم است و به مهارت نوشتن نیز کمک می‌کند. برای تداوم یادگیری، او توصیه می‌کند خواندن را با احساسات خود مرتبط کنید. مطلبی را که به آن علاقه دارید بخوانید. اگر اهل ورزش هستید، یک مجله ورزشی بخوانید. هنگام مطالعه، این کار را فعالانه انجام دهید.

ماژیک‌ها برای هایلات کردن کلمات جدیدی که نمی‌دانید عالی هستند. هنگام خواندن یک فرهنگ لغت آنلاین یا یک فرهنگ لغت کاغذی خوب داشته باشید، بنابراین می‌توانید معنی کلمات را بررسی کرده و آن‌ها را به حافظه بسپارید.

 

تقویت زبان انگلیسی

 

5. برای تقویت زبان انگلیسی خلاصه نویسی کنید.

گوش دادن به موسیقی، پادکست‌ها و تماشای فیلم و تلویزیون به زبان انگلیسی همه این‌ها روش‌های مفیدی برای تقویت زبان انگلیسی توسط خود شما هستند. او همچنین توصیه می‌کند یادگیری خود را با نوشتن خلاصه‌ای از آنچه شنیده‌اید یا تماشا کرده‌اید یادآوری کنید.

خلاصه کردن آنچه می آموزید یک مهارت عالی است. که البته انجام آن نیز دشوار است.

با 5 راه برای تقویت زبان انگلیسی آشنا شدید که با بکارگیری آنها در کوتاه مدت نتایج چشمگیر آن را مشاهده خواهید کرد. ضمنا یک از راه‌های تقویت زبان انگلیسی گوش دادن به موسیقی می‌باشد، بدین منظور در مقاله 8 روش گوش‌دادن به موسیقی زبان انگلیسی تمام نکات لازم برای تقویت زبان با این روش را برای شما آماده کرده‌ایم.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*