ایستگاه زبان

7 دلیل استفاده از پادکست‌ زبان انگلیسی

پادکست‌ زبان انگلیسی

تصور کنید هر هفته 5 تا 10 ساعت بیشتر انگلیسی را تمرین کنید بدون اینکه وقت اضافی را از روز شلوغ خود صرف کرده باشید. تصور کنید که می‌توانید زبان انگلیسی خود را به راحتی در حالی که در ترافیک گیر کرده‌اید یا در اتوبوس نشستید، در حال آشپزی، نظافت یا در صف انتظار بانک هستید تمرین کنید. پادکست زبان انگلیسی همه اینها و بیشتر از این را امکان پذیر می‌کند.

اگر دنیای جادویی پادکست ها را کشف نکرده اید، در حال از دست دادن وقت خود هستید. پادکست ها هر روزه محبوبیت بیشتری پیدا می‌کنند.

دنیا عاشق پادکست ها شده است. شما چطور؟ اگر هنوز به دنیای جادویی پادکست‌ها پی نبرده‌اید، در اینجا 7 دلیل وجود دارد که ایستگاه زبان به شما نشان می‌دهد که پادکست زبان انگلیسی نحوه یادگیری شما را تغییر می‌دهد :

 

1. در هر جای و زمانی انگلیسی را یاد بگیرید.

تا زمانی که تلفن همراه دارید، می‌توانید در هر جای و زمانی که بخواهید انگلیسی یاد بگیرید. برخلاف رادیو یا تلویزیون، این شما هستید که انتخاب می‌کنید چه زمانی به پادکست‌ها گوش دهید.

 

2. یادگیری از طریق پادکست‌ زبان انگلیسی هیچ وقت اضافی از شما نمی‌گیرد.

برخلاف خواندن کتاب، شما در حالی که به کارهای خسته کننده ای مانند رانندگی به محل کار یا مدرسه ، شستن ظرف ها ، صف ایستادن در بازار یا … مشغول هستید، می توانید به پادکست نیز گوش دهید.

 

3. پادکست‌ها رایگان هستند.

پادکست موجود در فروشگاه‌ها اکثرا رایگان هستند و چه چیزی بهتر از رایگان بودن هست ؟

 

4. بهترین راه برای بهبود درک شنوایی پادکست زبان انگلیسی است.

اگر می خواهید مهارت شنیداری خود را بهبود ببخشید ، باید به زبان انگلیسی گوش دهید!

پادکست ها مانند یک نمایش رادیویی هستند و اگر موارد مناسب را پیدا کنید ، به زودی معتاد آنها می شوید. هیچ راهی برای تمرین مهارت شنیداری بهتر از این نیست که برای شنیدن پادکست بعدی انگلیسی زبان مورد علاقه خود بسیار هیجان زده باشید. اگر نمی توانید همه گفتگوها را درک کنید نگران نباشید. اگر فعالانه گوش دهید، چیزهای زیادی یاد خواهید گرفت. مهم این است که ایده کلی آنچه در مورد آن صحبت شده است را درک کنید.

 

5. می‌توانید عقب بروید، دوباره گوش دهید یا سرعت را کاهش دهید.

پادکست‌ زبان انگلیسی یادگیری خودآموز را آسان می کنند. اگر چیزی را نفهمیدید می‌توانید چند ثانیه عقب بروید و دوباره به آن گوش دهید. یا می‌توانید کل پادکست را دوباره گوش دهید تا درک خود را تعمیق بخشید و اگر سرعت مکالمات برای شما زباد بود، می‌توانید سرعت پادکست را تنظیم کنید.

 

6. بسیار آسان و راحت است.

برخلاف رادیو و تلویزیون ، لازم نیست به خاطر داشته باشید که برنامه مورد علاقه شما در چه ساعتی پخش می‌شود و از در دسترس بودن خود اطمینان حاصل کنید. همچنین، برخلاف رادیو و تلویزیون هر پادکستی که دوست داشته باشید گوش می‌دهید و از آنهایی که علاقه ندارید اجتناب می‌کنید.

 

7. به هر پادکست زبان انگلیسی که می‌خواهید گوش دهید.

یکی از مزایای بزرگ گوش دادن به پادکست زبان انگلیسی، انتخاب از بین میلیون ها پادکست است. در هر موضوعی که به آن علاقه دارید می‌توانید پادکست‌های بسیار خوبی را بیابید : مسافرت، موسیقی، روابط، غذا و آشپزی، ورزش و سرگرمی، اخبار و سرگرمی، تجارت، توسعه خود، سلامتی و تناسب اندام، تاریخ، فلسفه یا علوم.

همانطور که مشاهده می‌کنید پادکست‌ها راحت، آسان و رایگان هستند. شما می‌توانید هر زمان که می‌خواهید، هر کجا که می‌خواهید به هر آنچه که می‌خواهید گوش دهید. با این حال، درست مثل صدها نمایش تلویزیونی، شما احتمالاً نمی‌خواهید بیشتر آنها را گوش کنید. اما وقتی یکی را که دوست دارید پیدا کنید، می‌توانید به راحتی عاشقش شوید. اگر به چند پادکست نامناسب گوش دادید، تسلیم نشوید قبل از اینکه تصمیم بگیرید که برای شما مناسب نیست، حتماً تعداد مناسبی از آن پادکست را گوش دهید. علاوه بر این شما می‌توانید یادگیری انگلیسی با موسیقی را نیز شروع کنید.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*