بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی

best-age-for-leaning-english

هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست!

شما نمی توانید سن خاصی را برای یادگیری زبان انگلیسی مشخص کنید اما مطالعات نشان داده است که هرچه زودتر یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید برای شما بهتر است پس سن خاصی را مشخص نمی کنیم.

متاسفانه امروزه بین والدین اینگونه مرسوم شده که یادگیری زبان انگلیسی از سنین پایین باعث می شود که کودک دیر به صحبت کردن بیوفتد و یا دچار تداخل زبانی شوند در مورد این مسئله باید بگوییم که شاید تداخل زبانی بوجود بیاید و کودک شما هر دو زبان را باهم قاطی کند اما جای نگرانی نیست به علت اینکه به مرور زمان دایره لغات کودک کامل شده و میتواند بین دو زبان تمایز قائل شود و آن زمان است که شما می توانید بگویید یک کودک دوزبانه دارید.

هرچه سن شما بالاتر می رود رفته رفته کارایی مغز و توانایی های شما در امر یادگیری کاهش می یابد این بدین معنی است که توانایی شنیداری شما در سن 5 سالگی با توانایی شنیداری شما در سن 25 سالگی متفاوت است.همان طور که گفتیم هیچ وقت برای یادگیری دیر نیست از هر زمانی که بخواهید میتوانید یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید اما شاید نتوانید همانند یک فرد بومی انگلیسی زبان صحبت کنید که آن هم بستگی به میزان توانایی و تمرین شما دارد در کل هیچ چیز غیر ممکن نیست.

اگر شما هم تصمیم دارید که یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید اما درگیر این هستید که الان در این سن برای من دیر است سخت در اشتباهید! چرا که قابلیت های شما بالاتر از این است که ذهن خود را درگیر اعداد و ارقام کنید از همین امروز شروع کنید و از یادگیری لذت ببرید ایستگاه زبان همیشه و همه جا همراه شما خواهد بود.

adminparsa

  نوشته‌های مرتبط

  قوانین ارسال دیدگاه

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  دیدگاه‌ها

  *
  *