ایستگاه زبان

آزمون تعیین سطح انگلیسی آنلاین

آزمون تعیین سطح

آزمون تعیین سطح انگلیسی آنلاین چیست؟

بسیاری از افراد به ویژه افراد بزرگسال علاقه­ مند به فراگیری زبان انگلیسی، در ابتدای راه اطلاع دقیقی از وضعیت زبان خود ندارند. اغلب آموزه هایی جسته گریخته در ارتباط با زبان انگلیسی از دوره­ ی تحصیل در دبیرستان/ هنرستان خود یا از زمان تحصیل در دانشگاه در ذهن دارند که چندان برای­شان کارا و مفید نیست و نمی­توانند به وسیله آن مکالمه انگلیسی داشته باشند. همچنین برخی افراد به طور خود محور و مطالعه شخصی اقدام به یادگیری زبان انگلیسی می­کنند. این دو دسته افراد معمولاً نیاز دارند سطح زبان انگلیسی خود را مشخص کنند تا با آگاهی بهتری از معلومات خود سطح زبان خود را ارتقاء دهند.

آزمون تعیین سطح انگلیسی آنلاین ایستگاه زبان آزمون استانداردی است. این آزمون تعیین سطح شامل 20 سوال 3 گزینه ای است که همه آنها مربوط به انگلیسی عمومی می باشند.و تنها یکی از آنها صحیح است.با انجام این آزمون تعیین سطح آنلاین کاملا رایگان، از سطح تقریبی زبان خود آگاه خواهید شد

آزمون تعیین سطح انگلیسی آنلاین به شما نشان دهد که از نظر دانش انگلیسی تقریبا در چه وضعیتی هستید و از چه کلاس یا سطحی باید شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنید.

پس از آمون چه اتفاقی می افتد؟

پس از آزمون تعیین سطح آنلاین، به شما خواهیم گفت از نظر دانش انگلیسی تقریبا در کجا قرار دارید.علاوه بر آن، محصولاتی هم برای تقویت مهارت‌‎های انگلیسی شما معرفی خواهیم کرد.

چرا باید در آزمون تعیین سطح انگلیسی آنلاین شرکت کنم؟

همانطور که همه می دانیم قبل از شروع یادگیری اصولی زبان انگلیسی می بایست در آزمون تعیین سطح شرکت کرد، چرا که اگر سطح شما بالاتر از سطح منتخب خودتان باشد، باعث بی حوصلگی و دلزدگی شما و اگر سطح شما پایین تر باشد، علاقه شما به یادگیری زبان از بین خواهد رفت. همچنین با تعیین سطح مناسب عملاً از تحمیل هزینه های مالی و زمانی اضافی جلوگیری می شود.

توصیه: لازم به ذکر است که برای شرکت در آزمون پیش رو، ترجیحاً در محیطی آرام و با تمرکز و به دور از تنش فکری تست های این آزمون را پاسخ دهید تا شما را در مسیر یادگیری زبان به صورت هدفمند و تخصصی راهنمایی کنیم.

 

شروع آزمون تعیین سطح مقدماتی

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*