ایستگاه زبان

یادگیری زبان انگلیسی را چگونه آغاز کنیم؟

یادگیری زبان انگلیسی را چطور شروع کنیم

برای شروع یادگیری زبان انگلیسی چه کنیم؟

برای شروع یادگیری زبان انگلیسی چه کنیم؟موارد مختلفی هست که باید در یادگیری مد نظرتان باشد،مانند:لغات،گرامر،تلفظ و …با وجود تمام این موضوعات شما هنوز نمی دانید از کجا و چگونه باید شروع کنید و بیشترین تمرکز را روی کدام مبحث بگذارید ما در این مقاله راهکارهایی به شما پیشنهاد میکنیم تا به راحتی یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنید خیلی راحت تر از آنچه فکرش را میکنید. فرقی نمیکند که شما مبتدی یا پیشرفته باشید در هر سطحی که باشید میتوانید با این راهکارها سطح زبان انگلیسی خود را بالا ببرید.

هیچ وقت از اشتباه کردن نترسید و اعتماد به نفس داشته باشید. یکی از مواردی که باعث پیشرفت شما در زبان انگلیسی می شود داشتن اعتماد به نفس بالا در صحبت کردن است.
خودتان را در محیط های انگلیسی قرار دهید  و تلاش کنید به انگلیسی صحبت کنید یکی از راه های یادگیری زبان انگلیسی از طریق مکالمه است.
برای  اینکه متوجه بشیم یادگیری زبان انگلیسی را چگونه آغاز کنیم؟ باید برنامه منظم داشته باشید بدین معنی که روزانه زمان مشخصی را برای یادگیری زبان انگلیسی صرف کنید و هرروز تمرین کنید.شما با تکرار و تمرین میتوانید به هدف خود دست یابید.
حتما بر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (خواندن،نوشتن،گوش کردن،صحبت کردن)تمرکز کنید تمامی این چهار مهارت باید تقویت شوند تا شما بتوانید به راحتی صحبت کنید.
برای لغات جدید دفترچه های تهیه کنید و تمامی لغات را در جمله بکار ببرید با این روش لغات بهتر در ذهن شما باقی می مانند و تلاش کنید حداقل سه بار از لغات جدید در صحبت کردن خود استفاده کنید.
بررسی کنید که از چه طریقی بهتر یاد میگیرید به عنوان مثال بسیاری از افراد لغات را در جمله به کار میبرند تا بتوانند آن را به ذهن بسپارند و اغلب افراد از طریق شنیداری و گوش کردن به پادکست ها یا فایل های صوتی به راحتی یاد میگیرند اینکه شما از چه طریقی میتوانید یاد بگیرید بر عهده خودتان است پس روش خود را پیدا کنید.
حتما مواردی که مطالعه میکنید را دوره کنید بدون دوره کردن تلاش شما نتیجه ای نخواهد داشت و فقط وقت خود را هدر داده اید پس از وقت خود درست استفاده کنید
به فارسی فکر نکنید و انگلیسی ترجمه کنید!یکی از اشتباهات رایج بین کسانی که میخواهند زبان دوم را یاد بگیرند این است که به فارسی فکر میکنند و به انگلیسی ترجمه میکنند.زبان فارسی با انگلیسی از نظر دستوری کاملا متفاوت است.سعی کنید انگلیسی فکر کنید این روش به روان شدن شما در صحبت کردن کمک به سزایی میکند.
برای اینکه بتوانید همانند یک فرد بومی انگلیسی زبان صحبت کنید لازم است قدرت شنیداری خود را افزایش دهید.گوش دادن به پادکست های خبری میتواند شما را در راه یاری کند.
اگر برای شرکت در کلاس های آموزش زبان انگلیسی وقت ندارید میتوانید از محصولات خودآموز سایت ایستگاه زبان برای تقویت یا یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.ما در این راه قدم به قدم همراه شما هستیم.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*