ایستگاه زبان

یادگیری سریع زبان انگلیسی!

یادگیری سریع زبان انگلیسی یکی از مهارتهای غنی و پر ارزش است که می توانیم در طی یک عمر بدست آوریم، اما چرا یاد گیری سریع زبان انگلیسی تا این حد دشوار است؟ اگر شما در مدرسه زبانی خوانده اید، چرا هنوز قادر به انجام یک گفتگوی ساده نیستید؟ در این مقاله فوق العاده همراه ما باشید.که شامل چهار بخش کاربردی است.

1.منابع آموزش زبان بهترین انتخاب برای شماست.

یادگیری سریع زبان انگلیسی در منزل، مطالعه و استفاده از محتویات آموزشی ضروریه ولی این دلیل کافی نیست که ما از هر منبع آموزشی بتونیم استفاده کنیم.

همیشه در انتخاب منابع آموزشی مورد نیازتون، به اعتبار و صحت این منابع توجه کنید و سعی کنید منابعی رو انتخاب کنید که از نظر محتوای آموزشی در بهترین سطح قرار دارند و مورد تایید مراجع آموزشی معتبر هستند.

این منابع شامل کتاب‌ها، مقالات، پادکست‌ها و ویدیوهای آموزشی می‌شوند.

2.برای یادگیری سریع زبان انگلیسی کارتون ببینید.

برای یادگیری سریع زبان انگلیسی کارتون ببینید. شاید کارتون خانواده ی سیمپسون را بشناسید. این انیمیشن کمدی در همه ی دنیا مشهور است و مخاطبانش را با همه ی فراز و نشیب های یک خانواده ی پرتنش آمریکایی همراه می کند. این انیمیشن، بامزه است و از نظر فرهنگی هم اهمیت دارد؛ چون با جنبه های مختلف زندگی روزانه مثل مدرسه، کار و زندگی اجتماعی سر و کار دارد. این برنامه هم چنین از نظر کلمات عامیانه بی نظیر و یک منبع فرهنگی خوب است. نقش اصلی داستان، هومِر سیمپسون (Homer Simpson)، یک بازرس دست و پا چلفتی و بامزه است که در یک نیروگاه هسته ای محلی کار می کند. همسرش، مارج و سه فرزندشان هم، دیگر نقش های اصلی این برنامه هستند. تعداد زیادی کاراکتر دیگر هم در این انیمیشن حضور دارند. کارتون ببینید. شاید کارتون خانواده ی سیمپسون را بشناسید. این انیمیشن کمدی در همه ی دنیا مشهور است و مخاطبانش را با همه ی فراز و نشیب های یک خانواده ی پرتنش آمریکایی همراه می کند. این انیمیشن، بامزه است و از نظر فرهنگی هم اهمیت دارد؛ چون با جنبه های مختلف زندگی روزانه مثل مدرسه، کار و زندگی اجتماعی سر و کار دارد. این برنامه هم چنین از نظر کلمات عامیانه بی نظیر و یک منبع فرهنگی خوب است. نقش اصلی داستان، هومِر سیمپسون (Homer Simpson)، یک بازرس دست و پا چلفتی و بامزه است که در یک نیروگاه هسته ای محلی کار می کند. همسرش، مارج و سه فرزندشان هم، دیگر نقش های اصلی این برنامه هستند. تعداد زیادی کاراکتر دیگر هم در این انیمیشن حضور دارند.

3.یک دفترچه خاطرات به زبان انگلیسی داشته باشید.

دفترچه خاطرات انگلیسی

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در منزل این است که به انگلیسی یادداشت کنید. نوشتن می تواند یک فعالیت خلاقانه و آرامش بخش باشد. داشتن یک دفتر خاطرات یا وبلاگ به زبان انگلیسی بهترین راه برای تمرین مستمر زبان است. علاوه بر اینکه اوضاع گرامرتان بهتر می شود، می توانید کاربرد زبان انگلیسی در زندگی روزانه را هم بهتر یاد بگیرید.حتی اگر به غلط بنویسید.

 

4.دوستان انگلیسی زبان داشته باشید.

ممکنه با دیدن این تیتر اولین سوالی که در ذهنتون ایجاد میشه این باشه که: چطور دوست انگلیسی زبان پیدا کنم؟

نگران نباشید راه‌های زیادی برای پیدا کردن این دوستان وجود داره، مثلا شما می‌تونید به عنوان تور لیدرِ داوطلب به توریست‌ها کمک کنید و در حین این ارتباط مهارت مکالمه و درک مطلبتون رو تقویت کنید.

اما یک راه خیلی راحت‌تر هم هست و اون استفاده از شبکه‌های اجتماعی است.و سایت های خود آموز زبان است.ایستگاه زبان این امکان را برای شما فراهم کرده است.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*