ایستگاه زبان

دوره TTC چیست؟

دوره TTC چیست؟

برای پاسخ به سوال اینکه دوره TTC چیست میبایست در ابتدا اشاره کرد که این نام مخفف Teacher Training Course میباشد.

دوره TTC چیست و مباحث تربیت مدرس:

در دوره TTC زبان انگلیسی به تمامی متد های آموزش زبان انگلیسی اشاره می شود ارایه این متد ها باعث می شود دید خوبی نسبت به علم و فلسفه تدریس زبان بدست آورید این مباحث زیر ساختهای Methodology زبان می باشند.

ارایه شیوه های گوناگون تدریس و عملی کردن راهکارهای مختلف هنگام کلاس برای در موقعیت قرار دادن شما عزیزان از دیگر موارد آموشی می باشد شما عزیزان بارها در شرایط تدریس واقعی مهارت ها قرار می گیرید و راهکارهای گوناگون به شما ارایه می شود.

تدریس زبان تنهای یک علم نیست. اداره و مدیریت کلاس و زبان آموزان به میزان علم شما دارای اهیمت می باشد از مباحث کلیدی تدریسی در این دوره ها آموزش مدیریت کلاس می باشد ارایه تکنیک ها و نکات کلیدی تدریس و ویژگی های یک مدرس موفق نیز از دیگر ویژگی های دوره های TTC می باشد. تکنیک های مختلف برای تدریس ۴ مهارت در این دوره به شما آموزش داده میشود. برگزاری DEMO برای شناخت توانایی های زبان آموزان و کاهش استرس زبان آموزان در برگزاری یک کلاس آموزش زبان انگلیسی و دانستن استراتژی های و تکنیک های لازم برای ارتقا زبان آموزانی که قصد شرکت در دوره های آیلتس را دارند از ویژگی این دوره میباشد.

در طی دوره این امکان به شما داده می شود تا کلاس های آموزشی زبان را نیز Observe کرده و تمام موارد آموزشی خود را با آنها تطبیق دهید.

این دوره ها با هدف دستیابی به روش یکسان در شیوه های تدریس زبان انگلیسی برنامه ریزی شده است و کلیه علاقمندانی که دارای تحصیلات دانشگاهی در رشته زبان انگلیسی و یا دارای سابقه تدریس زبان می باشند میتوانند در این دوره ها شرکت نمایند.

 

شرایط اخذ مدرک TTC

  • برای دریافت مدرک TTC در اناهای دوره نیاز است شما عزیزان آزمونی از مواد تئورری دوره و همچنین آزمونی عملی نیز انجام دهید
  • آزمون تئوری از مباحث گفته شده در کلاس می باشدو علم تدریس شما عزیزان را می سنجد
  • آزمون عملی نوع عملکرد شما را بعنوان یک مدرس زبان در کلاس درس می سنجد
  • شما عزیزان پس از گذر از مرحله آزمون می توانید مدرک TTC را کسب نمایید


آشنایی با امتحانات دوره:

دوره TTC هیچ آزمون کتبی ندارد و صرفا در جلسه پایانی دوره که TP یا Teaching Practice نام دارد، متقاضیان یک دموی نهایی ارائه داده که اصلی ترین نقش را در نمره پایان ترم آنها داشته و مایقی نمره نیز بر اساس پروژه های محوله به متقاضیان ارزیابی خواهد شد.

دیدگاه‌ها (0)

  • دیدگاه های فینگلیش تایید نخواهند شد.
  • دیدگاه های نامرتبط به مطلب تایید نخواهد شد.
  • از درج دیدگاه های تکراری پرهیز نمایید.
  • امتیاز دادن به دوره فقط مخصوص خریداران محصول می باشد.

*
*